LIDER ZMIANY - MAGAZYN

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 10 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju. Dynamicznie się rozwijamy, poszerzając zasięg działalności, już nie tylko w Polsce.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i planowanie pracy działu magazynu;
  • Utrzymywanie poziomu jakości pracy w celu zapewnienia funkcjonującego w firmie standardu obsługi magazynów;
  • Dbałość o powierzone mienie;
  • Zarządzanie pracownikami podczas zmiany;
  • Przyjmowanie towarów od dostawców (kontrola jakościowa i ilościowa);
  • Wprowadzanie towarów na magazyn (program autorski);
  • Dbanie o właściwe składowanie towarów w magazynie (FIFO);
  • Kompletowanie i wydawanie towaru do produkcji;
  • Okresowe wykonywanie inwentaryzacji;
  • Dbanie o czystość w magazynach;
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie;
  • Umiejętności zarządzania zespołem;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (możemy wspomóc w wyrobieniu)
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy z produktami spożywczymi

Oferujemy:

  • Stabilną i długotrwałą współpracę w przyjaznym zespole;
  • Umowę o pracę;
  • Multisport, Luxmed;
  • Pracę w lokalizacjach Warszawa Ursus;
  • Pracę zmianową praca w godzinach 6:00-18:00, 18:00-6:00;
  • Całodzienne wyżywienie i pyszną kawę.

Dołącz do nas!

Zespół NTFY

announcement.apply