Specjalista ds. zakupu mediów i surowców nieprodukcyjnych

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 10 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju. Dynamicznie się rozwijamy, poszerzając zasięg działalności, już nie tylko w Polsce.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów zakupowych energii elektrycznej, gazu i innych powierzonych kategorii,  np opakowań,
  • Obsługę aplikacji zakupowych sprzedawców,
  • Efektywne zarządzanie powierzoną kategorią zakupową i portfolio dostawców,
  • Aktywny udział w analizie rynku i poszukiwaniu nowych źródeł dostaw,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami,
  • Sporządzanie zestawień, symulacji i prostych budżetów,
  • Weryfikację poprawności rozliczeń,
  • Weryfikacja i ocena dostawców, umów i warunków współpracy,
  • Nadzorowanie terminów i jakości realizowanych dostaw,
  • Optymalizacja kosztowa procesów zakupowych,
  • Obsługa reklamacji, weryfikacja faktur i ich rozliczanie.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na na podobnym samodzielnym stanowisku,
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji, analiz oraz obsługi kilku procesów jednocześnie,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne,
  • Umiejętność samodzielnego planowania zadań,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w naszym biurze w Ożarowie Mazowieckim;
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie Multisport;
  • Rabat pracowniczy;
  • Całodniowe wyżywienie - zadbamy o Twoje podniebienie - a robimy to naprawdę dobrze :)
announcement.apply