Data Engineer

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 10 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju. Dynamicznie się rozwijamy, poszerzając zasięg działalności, już nie tylko w Polsce.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, implementacja i utrzymanie infrastruktury danych na platformie Microsoft Azure oraz Google Cloud Platform;
  • Tworzenie oraz zarządzanie procesami ETL (integracji danych z wielu źródeł), między chmurami;
  •  Skalowanie rozwiązań Big Query oraz Synapse w celu zapewnienia efektywnego przetwarzania i analizy danych;
  •  Współpraca z zespołem analitycznym oraz konsultantami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Danych;
  • Znajomość Pythona, Sparka, SQL , środowisk Micorosoft Azure i Google Cloud Platform;
  • Umiejętność pracy z bazami danych i zrozumienie ich architektury;
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i ciągłego rozwoju.
  • Stabilną i długotrwałą współpracę w zgranym i przyjaznym zespole.
  • Dobrze skomunikowane biuro na warszawskim Ursusie.
  • Odpowiednie urozmaicenie dla Twojego podniebienia - bo dbamy o każdy detal!
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie Multisport.
  • Zniżki na nasze diety.
announcement.apply