Specjalista ds. jakości i bezpieczeństwa żywności

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 10 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju. Dynamicznie się rozwijamy, poszerzając zasięg działalności, już nie tylko w Polsce.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Obowiązki i odpowiedzialności:

  • Kontrola jakości surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, nadzór nad jakością produktu na wszystkich etapach procesu;
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu GHP, GMP, HACCP;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z harmonogramem audytów oraz kontrola zaleceń poaudytowych;
  • Wystawianie, raportowanie niezgodności oraz aktywny udział w procesie analizowania niezgodności;
  • Udział w procesie kwalifikacji nowych dostawców;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie zapewnienia wysokiej jakości produktów;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej;
  • Współpraca z innymi partnerami spółki w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności;
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur bezpieczeństwa i higieny żywności.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek technologia żywności, bezpieczeństwo żywności lub pokrewne)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość technik audytowania, systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności;
  • Znajomość przepisów polskiego i unijnego prawa żywnościowego;
  • Mile widziane dodatkowe szkolenia w zakresie audytora wewnętrznego wg HACCP lub IFS/BRC;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 12-20) oraz 1 sobotę w miesiącu (do odbioru);
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej min. 1 rok.

Oferujemy:

  • Pracę w Ożarowie Mazowieckim;
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie Multisport;
  • Rabat pracowniczy;
  • Całodniowe wyżywienie - zadbamy o Twoje podniebienie - a robimy to naprawdę dobrze :)

Zapraszamy!

Zespół Nice to Fit You

announcement.apply